Виробник мебелі для ванної кімнати
Магазин

Про нас

Меблі для ванної кімнати якими вони мають бути!

Компанія “МІРАТЕР” була заснована у 2007 році. Це сімейний бізнес, який починався з невеликої фірми з локальним виробництвом меблів для ванної та згодом став одним з лідерів галузі. Ми виготовляємо продукцію під ТМ MIRATER та ТМ Van Mebles і продаємо її по всій Україні та за її межами.

Ми працюємо з кращим обладнанням виробництва Італії (SCM, GRIGGIO, FELDER) та Німеччини (HEBROCK), використовуємо якісну сировину та комплектуючі, тому ми впевненні у якості наших виробів.

У асортименті нашої продукції більше 1.000 найменувань різних розмірів. Ви зможете з легкістю підібрати меблі для вашої ванної кімнати. Ми пропагуємо індивідуальний підхід, тому для особливо вибагливих клієнтів ми зможемо виготовити меблі за Вашими кресленнями.

Ми підібрали кваліфікований персонал. Який відповідально ставиться до своїх обов’язків та усвідомлює, що кожен з них є частиною однієї команди.

Ми маємо сертифікат ISO 9001 який підтверджує, що компанія “МІРАТЕР” працює відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 та система управління якістю відповідає всім необхідним вимогам.

Сьогодні загальна площа фабрики складає 40.000 м. Це дозволяє виготовляти та зберігати більше 20.000 одиниць продукції. На 2021- 22 роки заплановано збільшення складських та виробничих приміщень удвічі.

Білосніжний виглядає ідеально:всі вироби фарбуються фарбою «VERNILEGNO» (Італія). Вона зберігає білосніжність на роки. Сама фарба еластична, що запобігає появі тріщин в покритті

Ідеальна поверхня:фасад та боковини перед ґрунтуванням проходять процес «чорнового шліфування». На цьому етапі усуваються дрібні нерівності.

Потрійна підготовка:деталі покриваються трьома шарами грунту зі зміною напрямків нанесення. Це дозволяє отримати ідеально рівну поверхню перед фарбуванням

Надійний захист:торці ДСП захищаються кромкою не менше 0,6 мм. Це згладжує усі можливі нерівності. Кромка і деталь ДСП склеюються водостійким клеєм, який зберігає меблі від дії вологи.

Преміум-матеріали:використовуємо ламіноване ДСП «Німфея Альба» від Kronospan та МДФ виробництва ВАТ «Мостовдрев» (Білорусь). На відміну від звичайних меблів, які можна купити в будь-якому магазині.

І це не кінець. Далі Буде…