Виробник мебелі для ванної кімнати
Магазин

Про нас

 

Компанія “МІРАТЕР” була заснована у 2007 році. Це сімейний бізнес, який починався з невеликої фірми з локальним виробництвом меблів для ванної та згодом став одним з лідерів галузі. Ми виготовляємо продукцію під ТМ MIRATER та ТМ Van Mebles і продаємо її по всій Україні та за її межами.

Ми працюємо з кращим обладнанням виробництва Італії (SCM, GRIGGIO, FELDER) та Німеччини (HEBROCK), використовуємо якісну сировину та комплектуючі, тому ми впевненні у якості наших виробів.

У асортименті нашої продукції більше 1.000 найменувань різних розмірів. Ви зможете з легкістю підібрати меблі для вашої ванної кімнати. Ми пропагуємо індивідуальний підхід, тому для особливо вибагливих клієнтів ми зможемо виготовити меблі за Вашими кресленнями.

Ми підібрали кваліфікований персонал. Який відповідально ставиться до своїх обов’язків та усвідомлює, що кожен з них є частиною однієї команди.

Ми маємо сертифікат ISO 9001 який підтверджує, що компанія “МІРАТЕР” працює відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 та система управління якістю відповідає всім необхідним вимогам.

Сьогодні загальна площа фабрики складає 40.000 м. Це дозволяє виготовляти та зберігати більше 20.000 одиниць продукції. На 2021- 22 роки заплановано збільшення складських та виробничих приміщень удвічі.

Фарба еластична, запобігає появі тріщин, стійка до перепадів температури та рівня вологості. Довго зберігає глибину кольору.

Ідеальна поверхня: фасад та боковини перед ґрунтуванням проходять процес «чорнового шліфування». На цьому етапі усуваються дрібні нерівності.

Потрійна підготовка: деталі покриваються трьома шарами грунту зі зміною напрямків нанесення. Це дозволяє отримати ідеально рівну поверхню перед фарбуванням

Надійний захист: торці ДСП захищаються кромкою не менше 0,6 мм. Це згладжує усі можливі нерівності. Кромка і деталь ДСП склеюються водостійким клеєм, який зберігає меблі від дії вологи.

Дизайн

“MIRATER” пропонує меблі різних стилів. Від традиційного класичного до трендового лофту. Лаконічний дизайн, увага до деталей, природні кольори – білий, сірий, антрацит, глянцева або матова поверхня. Оригінальне поєднання металокаркасу з корабельним дубом додадуть характеру Вашій ванній кімнаті, а підвісні  меблі вкриті білим матом нададуть легкості. 

Ванна кімната має бути не лише візуально привабливою, але і функціональною. Це є місцем де Ви можете розслабитись та приділити час собі.

Ми врахували останні тренди меблів для ванної кімнати аби створити унікальні меблі для Вас.

Ваша ванна кімната буде вирізнятися з-поміж інших. Вона буде такою, як Ви.

Якість

“MIRATER” виготовляє меблі на сучасному обладнанні виробництва Італії- SCM, GRIGGIO, Австрії - FELDER та Німеччини – HEBROCK.

Ми використовуємо якісну сировину та комплектуючі, тому ми впевнені у якості наших виробів.

ДСП від Swiss Krono двосторонньої ламінації 16 мм.

МДФ- Yildiz Entegre (Румунія) – ламіноване 16 мм аби запобігти деформації поверхні та надати додаткової стійкості кольору на поверхні.

Грунт та фарби від італійського виробника – Vernilegno. Вони є еластичними, що дає можливість ідеально вкривати деталі меблів. Окрім того фарба є стійкою до температурних коливань та змін рівня вологості у ванній кімнаті. Фарба Vernilegno довго зберігає глибину кольору, а матова поверхня буде тішити Вас оксамитом на дотик.

Виробництво

Компанія “MIRATER” була заснована у 2007 році. Відтоді ми постійно вдосконалюємо процес виробництва та впроваджуємо нові технології.